HAKKIMIZDA

UPA Kentsel Planlama ve Mimarlık A.Ş., planlama ve mimarlık alanında proje geliştirme, proje yönetimi, planlama ve inşaat sektöründe hizmet vermek üzere 2017 yılında Bursa’da kurulmuştur. Büromuz “A Grubu” İmar Planı Yapımı Yeterlilik Belgesine sahiptir. Gayrimenkul projelerini Planlama sürecinden ele alıp, proje geliştirme, pazarlama, uygulama ve işletme süreçlerini yönetebilecek bilgi, birikim ve tecrübeye sahip, gerektiğinde ilgili tüm kamu kurumları ve özel sektör uzman kuruluşları ile iş birliği yaparak danışmanlık hizmetleri vermektedir.

MİSYON

Gelişen toplumun değişen koşullarına yönelik ihtiyaçlarına uyum sağlayan, rekabetçi piyasa ortamına uygun yenilikçi, esnek, geçmiş kültürümüzü günümüze uyarlayan, yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen kullanım alanları ile Bursa’nın dinamik bir kent olmasına katkı sağlamaktır.

VİZYON

Odaklandığı faaliyet kollarında, optimum maliyet ve yüksek kaliteli mekânsal verinin edinimine yönelik sürdürülebilir, modern ve sağlıklı kentler oluşturan, kültürümüzün izlerini modernize ederek günümüze uyarlayan, ulusal ve uluslararası pazarda sürekli gelişen ve öğrenen girişimci ve öncü bir şirket olmaktır.